بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم کیست؟

مردم به طور معمول در زمان انتخاب یک شخص برای وکالت پرونده حقوقی‌شان، از دوستان و آشنایان پرس و جو کرده تا بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را انتخاب کنند. این راه به افراد کمک می کند تا تجریبیات خود را از نحوه عملکرد یک وکیل، با یکدیگر به اشتراک بگذارند و بهترین وکیل را از نظر خود تعیین کنند.

انتخاب یک وکیل ممکن است در ابتدای کار و در زمانی که فرد با یک مشکل حقوقی مواجه شده کار سخت و دشواری به نظر بیاید، که البته همینطور است، اما با کمی تحقیق و سرچ کردن می توان بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را شناسایی کرد.

احتمالا برای شما پیش آمده است که کسی از شما ادرس و شماره تلفن بهترین وکیل اصفهان را بخواهد و یا خودتان با مسئله حقوقی درگیر شده‌اید و اکنون به دنبال یک وکیل خوب در اصفهان برای حل مشکلتان هستید.

اما چگونه می توانید وکیل خوب در اصفهان پیدا کنید؟ وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ راه‌های ارتباط با وکیل خوب کدام است؟ و سوالات بیشمار دیگر… .

در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم بپردازیم تا به این طریق شما به راحتی وکیل خود را انتخاب کنید.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

پیش از آن که به بررسی بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم بپردازیم، خوب است تا یک تعریف مختصری از وکیل پایه یک دادگستری ارائه دهیم.

وکیل پایه یک دادگستری به کسی گفته می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و توانسته با طی کردن آزمون وکالت، موفق به اخذ پروانه وکالت شود.

تنها کسی می تواند به عنوان نماینده حقوقی در دادگاه حضور یابد که پروانه وکالت داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری به دلیل داشتن تحصیلات آکادمیک حقوقی و آشنایی با قوانین و مقررات، می تواند به بهترین نحو به افرادی که با مسئله حقوقی درگیر هستند کمک کند.

یک وکیل خوب در اصفهان چه خصوصیاتی را باید داشته باشد؟

برای آن که بتوانیم بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را بشناسیم، باید بدانیم که یک وکیل خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. در ادامه این ویژگی‌ها را بیان خواهیم کرد:

  • یک وکیل خوب از نظر مردم کسی است که خصوصیات رفتاری خوبی داشته باشد. زیرا رفتار وکیل بسیار در انتخاب او اثر دارد. وکیل باید دلسوزانه موکل خود را همراهی کرده و در جلسات دادگاه از وی دفاع کند. وکیل باید زمانی که موکل به او رجوع می کند به دقت و با حوصله به حرف‌های او گوش دهد تا بتواند بهترین راه حل را برای حل مشکل ایجاد شده پیدا کند.

البته باید این نکته را نیز متذکر شد که موکل نیز با در کمال صداقت با وکیل صحبت کند. چون اگر موکل تمام حقایق و وقایع را برای وکیل تعریف نکند، وکیل نمی تواند به خوبی مشکل موکل را حل کند و همین امر موجب شکست در پرونده می شود. وکیل محرم اسرار است، پس باید همه چیز را با او درمیان بگذارید.

  • بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم کسی است که امیدواری الکی به موکل ندهد. به عبارت دیگر یک وکیل حرفه‌ای در جلسات اولیه مشاوره با موکل، هرگز امیدواری بیهوده برای حصول نتیجه مطلوب نمی دهد. یک وکیل خوب باید تمام چالش‌ها و موانعی که بر سر راه برای حصول نتیجه مطلوب هست را پیش بینی کرده و آنها را با موکل در میان بگذارد تا وی بتواند با چشمانی باز در مورد وکیل تصمیم گیری کند.
  • یک وکیل حرفه‌ای و خوب در همان جلسه اول فقط به حق مشاوره و حق الوکاله خود اهمیت نمی دهد و باید با موکل خود صادق باشد و تمام پیچ و خم‌هایی که در مسیر رسیدن به نتیجه وجود دارد را با موکل در میان بگذارد.
  • زمانی یک وکیل به عنوان بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم شناخته می شود که در زمینه کاری خود بهترین باشد. وکیل باید دانش و تخصص بالایی داشته باشد و بتواند با تجربیات، دانش و هوش خود از موکلش دفاع کرده و مشکل او را حل کند.
بیشتر بخوانبد:  مدیرعامل ماشین سازی عبدالله زاده از خم کن ورق و ماشین آلات عایق کاری می گوید.

چرا باید وکیل داشته باشیم؟

از سوالاتی که به کرّات برای همه ایجاد می شود این است که چرا باید وکیل انتخاب کنیم؟

در پاسخ باید بگوییم مانطور که وقتی بیمار می شویم سعی در پیدا کردن بهترین پزشک داریم، و یا وقتی اتومبیل‌مان خراب می شود تلاش می کنیم تا بهترین تعمیرکار را پیدا کنیم، زمانی که یک مشکل و مسئله حقوقی برای‌مان ایجاد می شود هم باید بهترین وکیل اصفهان را پیدا کنیم.

مسائل حقوقی پیچیدگی‌های زیادی دارند و تا کسی در این حوزه مطالعه نکرده باشد نمی تواند مسائل آن را حل کند. به همین دلیل است که بسیار توصیه می شود زمانی که مسئله حقوقی برایتان ایجاد شد، حتما بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را پیدا کرده و با وی مشورت نمایید.

عدم مراجعه به وکیل ممکن است خسارات غیرقابل جبرانی به بار آورد. ولی حضور یک وکیل خوب و مطمئن در کنار شخص، علاوه بر آن که شانس موفقیت در پرونده را افزایش می دهد، موجب دلگرمی موکل نیز می شود. لازم به ذکر است که حضور وکیل باعث می شود تا سرعت طی شدن پرونده بیشتر شود.

لیست وکلای اصفهان

لازم است تا پس از توضیحاتی که درباره وکیل و ویژگی های بهترین وکیل ارائه کردیم با برخی از وکلای فعال در اصفهان نیز آشنا شویم:

حجت اله کریمیان

شماره پروانه: ۲۷۰۲

وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری

تلفن همراه: ۰۹۱۳۲۱۰۰۱۷۳

آدرس: اصفهان ، چهارراه جهاد(فلکه صارمیه) ، ضلع جنوب شرقی ، جنب شرکت آب ، مجتمع تجاری کیان ، طبقه چهارم ، واحد ۱۱۱

سیدمهدی تدین فر

ش پروانه وکالت: ۲۱۶۷۶ وکیل پایه یک دادگستری

تلفن دفتر: ۰۳۱۳۶۶۴۲۶۷۷

تلفن همراه : ۰۹۱۳۴۱۳۵۴۰۷

آدرس دفتر: اصفهان خ نیکبخت غربی مجتمع ماکان ط ۴ واحد ۴۵

بیشتر بخوانبد:  آشنایی با فروشگاه اینترنتی شمال مال

سیامک صادقی

ش پروانه وکالت: ۶۴۱۲ وکیل پایه یک دادگستری

تلفن دفتر : ۰۳۱۳۲۲۲۹۷۹۱-۰۳۱۳۲۲۲۱۲۵۸

آدرس دفتر: اصفهان خیابان چهار باغ عباسی ابتدای سید علیخان طبقه دوم کتابفروشی مرکزی واحد۴

مریم پارسا

تلفن همراه: 09134044769

آدرس: اصفهان، چهارباغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد 112

نجمه قیاسوند

شماره همراه : 09133702380

شماره دفتر : 03132662189

آدرس دفتر : اصفهان، خیابان بزرگمر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه دوم

حامد امیری

ش پروانه وکالت: ۲۰۵۹۱ وکیل پایه یک دادگستری

شماره دفتر: 03136605098

شماره همراه : 09133028746

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول واحد 11

علیرضا شیشه گر

ش پروانه وکالت: 1464 وکیل پایه یک دادگستری

شماره همراه: 09132680534

شماره دفتر: 03132732303

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو، نبش کوچه 17، ساختمان احسان، طبقه سوم، واحد 6

حسین یاوری

شماره همراه: 091339940430

شماره دفتر: 03137817089

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، 16، کوچه شهید صادقی، بن بست اول سمت راست، ساختمان دادگستری واحد 1

مهنوش ذبیحی

شماره مشاوره آنلاین 09132033442

شماره دفتر : 03136633252

آدرس: اصفهان، نیکبخت غربی، روبروی دادگستری، مجتمع ماکان وکلا، بلوک 35

میترا آزرم

تماس با دفتر: 32230053-031

شماره همراه : 09133033117

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی مجموعه ورزشی دادگستری، طبقه دوم، بلوک 10

خدمات حقوقی که بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم باید ارائه دهد:

از دیگر فاکتورهایی که بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را مشخص می کند، خدمات حقوقی است که وکیل ارائه می دهد. به عبارت دیگر علاوه بر آن که میزان تحصیلات، دانش، تجربه و خصوصیات رفتاری وکیل در انتخاب شدن او به عنوان بهترین وکیل نقش دارد، خدماتی که ارائه می دهد نیز در این گزینش تاثیرگذار است.

در ادامه برخی از خدماتی که حامد امیری یکی از بهترین وکلای اصفهان از نظر مردم ارائه می دهد را بیان خواهیم کرد:

وکیل دعاوی ملکی

دعاوی ملکی و مشکلاتی که در زمینه اموال غیرمنقول ایجاد می شود این روزها بسیار افزایش یافته و حجم زیادی از پرونده‌های ارجاع شده به دادگاه را به خود اختصاص می دهد.

مشکلات ملکی به صورت معمول ممکن است خسارات هنگفتی را به شخص وارد کند، از همین رو بهترین کار این است که شخصی که با چنین مشکلی درگیر است، به بهترین وکیل اصفهان مراجعه کرده و از وی مشاوره دریافت کند. حامد امیری بهترین وکیل در امور ملکی می تواند به بهترین نحو به شخص کمک کند تا دعاوی ملکی خود را حل نماید.

وکیل دعاوی کیفری

جرایمی که در حوزه امور کیفری قرار می گیرند بسیار زیاد است و بهترین وکیل اصفهان باید به آن تسلط داشته باشد. مجازات‌هایی هم که برای جرایم درنظر گرفته شده تنوع زیادی دارد، از پرداخت جزای نقدی گرفته تا اعدام.

در زمینه کیفری اشخاص حتما باید وکیل برای خود انتخاب کنند تا در دادگاه از آنها دفاع کند. انتخاب وکیل کیفری اهمیت زیادی دارد زیرا با جان اشخاص در ارتباط است. بنابراین باید با دقت بسیار زیادی بهترین وکیل کیفری اصفهان انتخاب شود.

بیشتر بخوانبد:  پروژه معرفی محصولات در پریمیر و افترافکت

وکیل دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی نیز گستردگی زیادی دارند و درخصوص روابط میان افراد جامعه است. زمانی که افراد در روابط تجاری و یا خشصی دچار مشکل می شوند باید به یک وکیل حقوقی باتجربه مراجعه نمایند.

حامد امیری بهترین وکیل حقوقی اصفهان، یکی از بهترین گزینه ها است تا افراد مسائل حقوقی خود را با وی درمیان بگذارند و مشاوره دریافت کنند. برای آشنایی بیشتر با این وکیل به سایت موسسه حقوقی حامد امیری به آدرس https://hamedamiri.com مراجعه نمایید.

وکیل دعاوی ثبتی و قراردادها

از دیگر مسائلی که بابت آن بسیار به دادگاه‌ها رجوع می شود و حجم زیادی از پرونده‌ها در دادگاه مربوط به آن است، دعاوی ثبتی و قراردادهاست. گاهی افراد در معاملات میان خود با یکدیگر با اختلاف و مسکل مواجه می شوند، در چنین حالتی برای رفع اختلاف و مشکل به دادگاه مراجعه می نمایند.

اما افراد معمولی از روند امور در دادگاه‌ها اطلاعی ندارند و اگر بدون حضور وکیل بخواهند خود به تنهایی پرونده را پیگیری کنند، ممکن است رسیدگی بسیار طولانی شده و حتی به نتیجه مطلوب خود دست نیابند. در اینجا بهترین وکیل اصفهان از نطر مردم بسیار می تواند یاری دهنده باشد.

راه‌های برقراری ارتباط با بهترین وکیل اصفهان

پس از آن که بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم را شناسایی کردید، باید متوجه شوید که راه‌های برقراری ارتباط با ویکل چیست و چگونه می توان از وی نوبت مشاوره دریافت کرد. در ادامه راه‌های برقراری اربتاط با حامد امیری بهترین وکیل اصفهان را بیان می کنیم.

  • مشاوره آنلاین

اشخاص می توانند به سایت موسسه حامد امیری مراجعه نموده و با توجه به ساعاتی که مشخص شده، با وی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند. انتخاب مشاوره آنلاین برای کسانی مناسب است که از شهرهای دیگر با بهترین وکیل اصفهان تماس می گیرند و یا فرصت مراجعه حضوری به وی را ندارند.

  • طرح کردن سوالات در قسمت نظرات

افراد می توانند زیر هر موضوعی که در سایت حامد امیری درج شده و مرتبط با مسئله پیش آمده برایشان است، سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح کنند، تا وی به آنها پاسخ دهد.

  • مشاوره تلفنی

با بهترین وکیل اصفهان از طریق تلفن نیز می توان ارتباط برقرار کرد. تنها باید با شماره درج شده در سایت و در ساعات مشخص شده تماس گرفت.

  • مشاوره حضوری

بهترین راه برای برقراری ارتباط با وکیل اصفهان مراجعه حضوری است، زیرا در این حالت وکیل می تواند وقت بیشتری بگذارد و همچنین مدارک و مستندات مراجعه کننده را ملاحظه نماید.

نتیجه گیری

بهترین وکیل اصفهان از نظر مردم کسی است که دانش، تحصیلات، تجربه و تخصص کافی برای حل مسئله داشته باشد و درکنار آن خدمات حقوقی خوب و متنوعی ارائه دهد. بهترین وکیل باید درکنار تحصیلات و علم بالا خصوصیات رفتاری خوبی نیز داشته باشد تا افراد بیشتری را به خود جذب کند.

مطلب پیشنهادی

با روشهای لوله کشی آبرسانی در ساختمان آشنا هستید؟

الف) طراحی لوله کشی توزیع آب مصرفی ساختمان (یا ملک) باید طبق روشهای مهندسی مورد …